1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak podniebienia twardego
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 56416

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-08-20, 10:19   Temat: Rak podniebienia twardego
Agusiu.....moje serdeczne wyrazy współczucia.

Naprawdę, nie chce mi się wierzyć,wiem, że każdego z nas to czeka ale tak trudno się pogodzić z odejściem ......

Mocno Cię przytulam
  Temat: Rak podniebienia twardego
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 56416

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-07-13, 23:46   Temat: Rak podniebienia twardego
No to super, że wszystko w porządku :-D

Na zlot można się zapisać w Hyde parku - zlot forumowiczów
Gazda chętnie zapisuje

Moja koleżanka aktualnie leży w Gliwicach, też na ponownym naświetlaniu, ale ją opalali tylko raz za to 50 min.
W piątek będę na kontroli, to się z nią zobaczę - leży na 8 piętrze właśnie do piątku i też mówi,że czuje się super.

Trzymam kciuki, żebyś dzielnie przetrwał tę solarkę i żeby był dobry skutek :okok"

[ Dodano: 2011-07-14, 17:25 ]
Czterdziesty, napisałam, że jesteś chętny...potwierdź jeszcze sam jak będziesz mógl.

Powodzenia w opalaniu :-D
  Temat: Rak podniebienia twardego
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 56416

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-07-09, 20:45   Temat: Rak podniebienia twardego
Czterdziesty...puk, puk

Jeśli możesz, odezwij się. Co u Ciebie?
  Temat: Rak podniebienia twardego
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 56416

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-06-23, 22:05   Temat: Rak podniebienia twardego
Czterdziesty, coraz większy szacun......na Silvę też chodziłam tylko jeden drobiazg, to wymaga konsekwencji,której mi brak. Ale medytacje to naprawdę dobra rzecz bo przynajmniej człowiek się wewnętrznie wycisza.
Popatrz ile dobrych rzeczy Cię spotyka: kochająca żona, córcia,wnuczki...napęd do leczenia masz niezły!
Trzymaj się dalej w takiej formie.
Trzymam za Ciebie palce z całych sił :)
  Temat: Rak podniebienia twardego
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 56416

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-06-22, 09:54   Temat: Rak podniebienia twardego
Czterdziesty, szacun za podejście do skubańca......brawo!
Koleżanka, z którą leżałam na radioterapii ma ten sam problem. Też nic szczególnego jej nie wyszło na MRI, natomiast wycinek potwierdził wznowę, też ma dziurę w podniebieniu i też trafi na jednorazowe naświetlenie. Nie wiem ile gy jej zaproponowali ale podobno czas naświetlania określili na 1 godzinę lub dłużej.
Co do płukania, to na pewno Ci nie zaszkodzi zwykła 3% woda utleniona: na pół szklanki wody 1 łyżka stołowa wody utlenionej. Można płukać po każdym posiłku. To jest sposób zalecany przez laryngologów, zresztą moja onkolożka z Gliwic też go zaleca.
Trzymaj się chłopie, ciesz się z pobytu córki i wnusiem....to dla nas "naznaczonych" są motory napędowe!
Pozdrawiam :)
  Temat: Rak podniebienia twardego
Zoja 62

Odpowiedzi: 63
Wyświetleń: 56416

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-04-12, 10:57   Temat: Rak podniebienia twardego
Witaj Czterdziesty.
Jak chcesz się dowiedzieć konkretów o objawach ubocznych, zajrzyj do Zoi
http://www.forum-onkologi...rapii-vt544.htm
pozycja o skutkach radioterapii jest wyjątkowo dokładna, są też różne sposoby na zaradzenie.
Powiem Ci, że mnie dopadło w 4-tym miesiącu po lampach, bóle kości twarzy po naświetlanej stronie takie, że tylko wyć. Trwało to 3 miesiące ale już teraz luz i blaszka :D
Wielka cześć i chwała dla DSS, więcej wiem z jej postów niż dowiedziałam się od onkologa!
Trzymaj się, powodzenia!

[ Dodano: 2011-04-12, 10:58 ]
A wiosna nie idzie, tylko już przyszła.... :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group